Sluneční hodiny a výroba slunečních hodin

 


 Home

 Sluneční Hodiny

 Jak objednávat


 Galerie

 Sluneční košt

 Akce

 Kuriozity

 Kontakt

 

akce slunečních hodin
 

.

 

 

 

 

 

 

 

  Máme zde jednu nedodělanou Jindřišku z odřeknuté akce. Naštěstí ještě bez cifer, takže ji můžeme správně dopočítat a dokončit právě pro Vás. Šířka hodin je 0,85m a termín dokončení od objednání jeden měsíc. Pouze 1.ks.

Budete ji mít za skvělou cenu 19.990,-Kč.

Sluneční hodiny Jindřiška

  Sluneční hodiny z umělého kamene. Je to replika jižních slunečních hodin s jistou mírou nepřesnosti chodu, která se prodává jako dekorace za zlomek hodin zakázkově  spočítaných. Jsou celkem  těžké a zavěšují se na skobu. Vzadu na hodinách je zavěšovací nerezový drátek. Rozměr 0.5x05m.

Je to jediný kus z výstavy a máte ho mít za 3.600,-Kč.

Sluneční hodiny sleva

 

 

Nechci čekat na výrobu, chci sluneční hodiny ihned -

  Sluneční hodiny "Prstýnek" jsou bezesporu coby dárek opravdovým hitem. Potěší každou ženu, ale potěší i muže. Je zábavné sledovat obdarované, jak při slunečním svitu laborují s prstencem a jásají, že to fakt ukazuje... Prvotřídní dílenské zpracování a atraktivní cena za verzi v námořní mosazi jsou zárukou skvělého dárku a zaručeného úspěchu pod stromečkem a to pro každého. Více zde - klikni
  Sluneční hodiny "Čertík Bertík". Nejdostupnější horologium do Vaší zahrady. Ač čert, není možné si ho nezamilovat. Prostě Bertík ... více zde - klikni.
  Sluneční hodiny "LONDON" Tzv. těžítkové sluneční hodiny určené jako funkční dekorace. Jedná se o nádherně provedené cestovní sluneční hodiny včetně zabudovaného kompasu. Více zde - klikni.
   
 

Objednávejte ihned, ať to stihneme ... :)

   
   
   
   
< Návrat zpět  

 

 

         

WEISS Petr, Sklené 81, 568 02 Svitavy,  tel.: 608 807 917  - IČO 40158837 - Copyright © 2019